• Vóór 23.00u besteld, morgen in huis
29,-
Gratis verzending
EUR 29.00 9789048650729 29,-
  • Vóór 23.00u besteld, morgen in huis
  • Klanten geven THEMA een 9.4/10

Waar gaat het over?

Crabbé David, De Meester Dimitri, Delahaye Bart, Engelborghs Peter, Janssens Filip, Malherbe Annelise, Verherstraeten Kris, Verstraete Lies


Aan het hoofd van vele bedrijven en organisaties staat er een managementteam. Hoe groot is de impact van dit team van leiders eigenlijk? Welke impact hebben ze? En hoe kunnen zij samen als een hecht collectief de dynamiek in hun bedrijf versterken? In Het managementteam als collectief delen de acht partners van coachings-/consultingbureau D-NA inspirerende verhalen en de beste praktijkvoorbeelden uit dertien jaar organisatieontwikkeling. Neem een kijkje achter de schermen van hun eigen zoektocht naar een krachtig team en ontdek hoe jij dit kunt vertalen naar jouw eigen managementteam.

Voor elke CEO en manager die durft te investeren in een (h)echt team – dit boek laat zien hoe je een managementteam vormt dat écht verschil maakt.

Over de auteur

Peter Engelborghs (Auteur)

David Crabbé (Auteur)

De Meester Dimitri (Auteur)

Bart Delahaye (Auteur)

Filip Janssens (Auteur)

Annelise Malherbe (Auteur)

Kris Verherstraeten (Auteur)

Lies Verstraete (Auteur)

Specificaties

Auteur(s) Peter Engelborghs, David Crabbé, De Meester Dimitri, Bart Delahaye, Filip Janssens, Annelise Malherbe, Kris Verherstraeten, Lies Verstraete
ISBN 9789048650729
Uitvoering Paperback
Uitgeverij die Keure Uitgeverij-Drukkerij NV
Taal Nederlands
Verschijningsdatum 24-10-2024
Gewicht 197 gr
Afmeting 213 x 137 x 10 mm